احتراماته بعد از طلاق

نمی دونم چجوری میشه و دونفری که از هم جدا شدن و من خودم تو تمام احظاتی که باهم جرو بحث داشتن و نهایت تلاششون رو می کردن تا تموم کنن این باهم بودن رو حالا بعد از جدایی اینقدر باهم روابط مسالمت آمیز دارن و به هم احترام میذارن و حتی میتونن اینقدر راحت باهم حرف بزنن! من گیجم چون حتی تصور اینکار برای من غیر ممکنه! 

 فکر می کنم ! وقتی زندگیتو با یکی شروع می کنی یعنی پذیرفتی که تمام عمرتو توی تمام اتفاقات کنار این آدم باشی, تو خوب و بدش , تو همه چیز زندگی! و وقتی می بینی تمام معادلاتت اشتباه و بوده و نتونستین باهم به اون نتیجه برسین و این همه باهم خاطرات بد ساختین و حتی بقیه رو هم توی این خاطرات سهیم کردین ! حالا که از هم بریدین و هر کدوم زندگی خودتونو دارین بتونین اینقدر راحت باهم حرف بزنین! 

وقتی می بینم پستای همو توی لاین لایک می کنین و برای هم نظر میذارین و اینقدر با احترام باهم حرف میزنین انگار نه انگار که روزی برای هم چه معنی داشتین منو خیلی گیج میکنه! با خودم میگم مگه میشه؟ یعنی ممکنه؟ یعنی براشون اصلا مهم نیست که چه سالهایی رو پشت سر گذاشتن؟ ! 

امروز باشگاه عالی بود ! اولش غصه داشتم که چجوری با این بدن کوفته می خوام ورزش کنم ولی بعد از 5 دقیقه انگار نه انگار ! چنان شارژو پر انرژی شده بودم که دلم نمی خواست برگردم خونه! 

گوشت اطراف آفتم بخاطر اون قطره ی کذایی سوخته و تیکه تیکه کنده میشه و میاد تو دهنم ! دیگه نمی زنمش ! یه آفت داشته باشم خیلی بهتر ازینه که کل دهنم گند بخوره ! حالا حتی همون دو کلمه رو هم نمی تونم حرف بزنم!

دوست دارم زودتر ماه رمضان برسه ! نمی دونم چرا اینقدر تو خوندن نمازام مشکل دارم ! وقتی یادم میاد که دیگه وقتش گذشته! اصلا یادم نمی مونه ! 

پ.ن: دلم خرید میخواد خب خدااااااااااا

پ.ن: متنفرم ازین جوشای دردناک زیر پوستی

/ 2 نظر / 14 بازدید
3پید

با دوتا پ.ن موافقم !! [نیشخند]

آقاي جـــــــــــــــوگير

اينكه حالا نامحرم هستن و با هم راحتن كه خوب نيست اما اينكه به هم احترام مي‌ذارن و خوبن كه خوبه. [نیشخند] .....وَ عاشِرُوهُنَ‏ بِالْمَعْرُوفِ فَإِنْ كَرِهْتُمُوهُنَّ فَعَسى‏ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ يَجْعَلَ اللَّهُ فيهِ خَيْراً كَثيراً (19) ......و با آنها بشايستگى رفتار كنيد؛ و اگر از آنان خوشتان نيامد، پس چه بسا چيزى را خوش نمى‏داريد و خدا در آن مصلحت فراوان قرار مى‏دهد. (19نساء)